Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2339

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2343

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3166

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php:2339) in /wp-content/plugins/multilanguage/multilanguage.php on line 490
Pokoje Władysławowo Harpun – pokoje, noclegi nad morzem
ul. Obrońców Helu 4, 84-120 Władysławowo
+48 (58) 674 00 11; +48 604 937 357
harpun.pl@gmail.com
Rezerwacja pokoi
Regulamin

Zasady rezerwacja

 1. Aby dokonać rezerwacji w naszym obiekcie, prosimy o kontakt telefoniczny, e-mail lub sms. W e-mailu zwrotnym, otrzymacie Państwo informacje o całkowitych kosztach pobytu oraz o kwocie koniecznego do wpłaty zadatku { około 30% wartości całego pobytu; przy rezerwacjach na jedną, dwie lub trzy doby wymagana jest wpłata 100% wartości}.
 2. O pozostałą część należności poprosimy w dniu przyjazdu lub na Państwa życzenie w dowolnym momencie przed przyjazdem.
 3. Dla Państwa wygody, możliwa jest wpłata zadatku na konto lub przekazem pocztowym.
 4. Informujemy, że po dokonaniu rezerwacji i wpłacie wymaganego zadatku, zmiany w rezerwacji nie są możliwe.
 5. Opłata za pobyt pobierana jest w dniu przyjazdu, przed zakwaterowaniem, za cały zarezerwowany termin.
 6. Ewentualne skrócenie terminu pobytu lub zmiana na inny niż wcześniej zarezerwowany, skutkować będzie koniecznością opłaty należności za pobyt wcześniej zarezerwowany.
 7. Wpłacony zadatek nie podlega zwrotowi.
 8. Odpowiadamy na każdy e-mail. Jeżeli nie otrzymają Państwo odpowiedzi w przeciągu kilku godzin, oznacza to chwilowy brak dostępu do serwera. W takiej sytuacji prosimy o ponowny kontakt na adres: harpun.pl@gmail.com
 9. Gwarantujemy Państwu ochronę danych osobowych podawanych zarówno w formularzu rezerwacyjnym jak i podczas zameldowania.
 10. Na życzenie gości wystawiamy fakturę vat.

Regulamin pobytu

 1. Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 15.00 w dniu przyjazdu, a kończy o godzinie 10.00 w dniu wyjazdu. W sezonie niskim, istnieje możliwość dostosowania innych godzin zakwaterowania oraz wykwaterowania wg indywidualnych potrzeb naszych gości.
 2. W ośrodku obowiązuje cisza nocna trwająca w godzinach 22.00 – 7.00.
 3. Dla pełnej swobody, wraz z kluczem do pokoju otrzymają Państwo również klucz do głównych drzwi wejściowych.
 4. Z uwagi na wymagania ochrony przeciwpożarowej oraz ogólnego bezpieczeństwa, w pokojach nie wolno używać urządzeń grzewczych nie stanowiących wyposażenia pokoju.
 5. W całym budynku oraz w pokojach obowiązuje zakaz palenia tytoniu, kadzidełek itp (dotyczy również łazienek). Palenie dozwolone jest w ogrodzie oraz na balkonach.
 6. Informujemy że, udostępniamy w miarę możliwości miejsca postojowe tylko dla samochodów osobowych. Zastrzegamy sobie możliwość odmowy wjazdu na teren posesji samochodów typu „PICK UP” oraz większych „BUSÓW”, jeżeli nie było to wcześniej uzgodnione.
 7. Nie ponosimy odpowiedzialności za uszkodzenie lub utratę samochodu oraz rzeczy wartościowych należących do gości.
 8. Wszystkich gości zapraszamy bez zwierząt.