ul. Obrońców Helu 4, 84-120 Władysławowo
+48 (58) 674 00 11; +48 604 937 357
harpun.pl@gmail.com
Rezerwacja pokoi
Pokój z balkonem
Home > Room > Pokój z balkonem
Pokój z balkonem. Jasne i ciepłe wnętrze tego pokoju powoduje dobre samopoczucie o każdej porze dnia i nocy. Północno wschodnia lub południowo  zachodnia ekspozycja pokoju pozwala promieniom słonecznym na dotarcie do każdego zakątku w zależności od danej pory roku. Wybierając stronę północno zachodnią otrzymujemy ciepło cudownego poranka, który możemy spędzić zarówno na balkonie jak i w przyjemnych wnętrzach pokoju. Dla lubiących dłużej cieszyć się spokojnym snem, polecamy stronę południowo zachodnią gdzie radosne promienie światła słonecznego otulą wasze pomieszczenie o właściwej porze dnia. Duży, 40 calowy telewizor zapewni rozrywkę dla każdego. Z balkonów pokoi na trzeciej kondygnacji roztacza się ładny widok na okolicę. Każdy z pokoi trzyosobowych przystosowany jest do zakwaterowania czwartej osoby za niewielką,  dodatkową opłatą. Pokoje posiadają powierzchnię ponad 16 metrów kwadratowych, w każdym z pokoi jest łazienka oraz balkon. Wszystkie pokoje wyposażone zostały w lodówki. Podłogi w pokojach na pierwszym piętrze posiadają panele podłogowe, natomiast na drugim i trzecim piętrze - wykładziny.

Pokój z balkonem

ceny od 0 /za noc
Max osób:
,   
Łóżka w pokoju: 3
,   
Room size: 16
Pokój z balkonem. Jasne i ciepłe wnętrze tego pokoju powoduje dobre samopoczucie o każdej porze dnia i nocy. Północno wschodnia lub południowo  zachodnia ekspozycja pokoju pozwala promieniom słonecznym na dotarcie do każdego...

Pokój z balkonem – Rezerwacja

Jasne i ciepłe wnętrze tego pokoju powoduje dobre samopoczucie o każdej porze dnia i nocy. Północno wschodnia lub południowo  zachodnia ekspozycja pokoju pozwala promieniom słonecznym na dotarcie do każdego zakątku w zależności od danej pory roku. Wybierając stronę północno zachodnią otrzymujemy ciepło cudownego poranka, który możemy spędzić zarówno na balkonie jak i w przyjemnych wnętrzach pokoju. Dla lubiących dłużej cieszyć się spokojnym snem, polecamy stronę południowo zachodnią gdzie radosne promienie światła słonecznego otulą wasze pomieszczenie o właściwej porze dnia. Duży, 40 calowy telewizor zapewni rozrywkę dla każdego. Z balkonów pokoi na trzeciej kondygnacji roztacza się ładny widok na okolicę. Każdy z pokoi trzyosobowych przystosowany jest do zakwaterowania czwartej osoby za niewielką,  dodatkową opłatą. Pokoje posiadają powierzchnię ponad 16 metrów kwadratowych, w każdym z pokoi jest łazienka oraz balkon. Wszystkie pokoje wyposażone zostały w lodówki. Podłogi w pokojach na pierwszym piętrze posiadają panele podłogowe, natomiast na drugim i trzecim piętrze – wykładziny.

 

  • Darmowe Wi-Fi
  • Łazienka
  • Lodówka
  • Darmowe miejsce postojowe
[nation_calendar id='1']

Comments are closed.